Przełamie Twoje opory przed swobodnym mówieniem

praktyczny i skuteczny

Nasze projekty to przykład na to jak łączyć edukację z rozrywką i wypoczynkiem.  Intensywna nauka języka angielskiego poprzez praktyczne zastosowanie, podana  w możliwie najbardziej atrakcyjnej formie. Uczniowie ćwiczą umiejętność konwersacji i mają przy tym fantastyczne wakacje. Rodzice natomiast, mogą mieć poczucie dobrze przeznaczonych środków finansowych, gdyż nasze kursy zamieniają ponoszony wydatek na inwestycję.

zapisz się już dziś 

Strategie

Każdy dzień ma swój motyw przewodni. Na przykład Cooking Day, gdzie w trakcie zajęć przygotowujecie pokazane dania i jednocześnie omawiacie cały proces gotowania. Czy Art and Architecture, gdzie poznajecie i modelujecie Londyński styl wiktoriański. Po lunch'u Tee Shirt Design. Szykujecie własne projekty koszulek i mowę sprzedażową, a następnie bronicie swoich projektów przed pozostałymi zespołami.

Strategie outdoor

Nasze autorskie Excursion Days, gdzie wykonujemy zadania w wielu atrakcyjnych miejscach Londynu. Są to na przykład: Tate Modern, Westfield Shopping Centre, Museum of London, Science Museum, Borough Market, Saatchi Gallery, the British Museum, Shoreditch Markets and Brick Lane. W ciągu trwania projektu odwiedzisz mnóstwo fenomenalnych miejsc i pokochasz Londyn.

Zwycięzcy biorą wszystko

Pierwszego dnia tworzymy z Was trzyosobowe zespoły. Każdemu zostaje przydzielona nazwa. Na przykład Team Camden, Brixton czy Mayfair. W zespołach razem zbieracie punkty na rzecz całej drużyny. Tak do ostatniego dnia kursu. Na koniec sumujemy punkty każdego zespołu. Zwycięzcy biorą wszystko, czyli atrakcyjne pamiątki z Londynu jak kubki, podkładki, breloczki, koszulki i wiele innych.

bRITISH MUSEUM

Odkrywaj nieznane dotąd fakty. Zbieraj dane, streszczaj, przedstawiaj, recenzuj.

czytaj WIĘCEJ

TATE MODERN

Poznaj siebie i stwórz wizję swojej Wymarzonej Przyszłości.

CZYTAJ WIĘCEJ

DESIGN AND SELL

Zaprojektuj, a następnie sprzedaj nam swój pomysł.

CZYTAJ WIĘCEJ

WE LOVE LONDON

Zakochaj się w Londynie. Zwiedzaj, eksploruj i kolekcjonuj niesamowite przeżycia.

CZYTAJ WIĘCEJ

FINAL DAY

Ostatni dzień to prezentacje ustne na wybrany temat, panel egzaminacyjny i rozdanie dyplomów. Na dyplomie będzie widniał Twój poziom języka angielskiego, określony na podstawie przebiegu całego kursu. Warto się więc wykazać w trakcie programu, aby zdobyć jak najwyższy poziom. Na przykład, lepiej mieć na dyplomie "B1+" niż "A2+". Ten pierwszy to "niższy średniozaawansowany dobry", a drugi to "podstawowy dobry".

Zobacz krótki filmy nakręcony podczas wykonywania jednego z zadań w terenie.

LONDON WEST END MUSICAL

To niewiarygodne ale udało się. Słaby funt w wyniki głosowania Brexit, sprawił, że w cenie kursu, zdobyliśmy jeszcze bilety na światowej sławy musical the Wicked, wystawiany na londyńskim West Endzie. Jakość wykonania tego musicalu zapiera dech w piersi. Mieliśmy niezapomniane przeżycia. 

excursion days 

Czyli zajęcia w terenie, w najbardziej atrakcyjnych miejscach Londynu. Przez cały dzień wykonujemy praktyczne ćwiczenia językowe i świetnie się przy tym bawimy. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 

1

Intensywny

50 godzin z brytyjskim lektorem. Średnio po 6 godzin dziennie. Zajęcia zwykle odbywają się w godzinach 9-15.

2

Praktyczny

Zajęcia organizowane wokół zadań językowych poruszających tematykę z różnych dziedzin życia społecznego.

3

skuteczny

Uczeń zaczyna mówić swobodniej dzięki temu, że skupia uwagę na wykonaniu jak najlepiej określonych zadań, a sam język brany jest pod uwagę dopiero na drugim miejscu.

Kilka praktycznych porad

Nauka języka angielskiego to proces trwający najczęściej wiele lat. Co więc wziąć pod uwagę aby możliwie jak najlepiej zaplanować ten proces? Tego dowiesz się oglądając poniższy film.