BO warto stawiać sobie wyzwania.

Ucz się, baw....i rozwijaj swoją osobowość!

Rok 2017 był dla nas pod wieloma względami całkiem nowy. Okoliczności wymagały  zmian, które okazały się być dla nas kierunkiem dalszego rozwoju. Ujrzeliśmy nową wizję i nową misję, której celem jest stawać się coraz lepszym w tym co robimy, aby każdy kurs był dla Was jak wspaniała przygoda pełna praktycznej nauki i wielu pozytywnych emocji.  

VI EDYCJA

2017

Wierzymy, że sukces to podróż, bardziej niż cel. W naszych projektach dążymy do zachowania harmonii. Chcemy aby nasze kursy były intensywne i jednocześnie zapadały głęboko w Waszej pamięci. 

BO WAŻNE SĄ

POZYTYWNE WSPOMNIENIA

BO TWÓJ SUKCES JEST 
NASZYM SUKCESEM 

Im więcej serca i pasji wkładamy w naszą pracę, tym większą mamy radość gdy jesteście zadowoleni z projektów, które dla Was realizujemy. A największy sukces osiągamy wtedy, gdy wielu z Was zostaje z nami przez lata i wspólnie z nami tworzy historię naszej szkoły.

BO FAJNIE  

JEST CZASEM SIĘ POWYGŁUPIAĆ

BO IDĘ 

PRZEZ ŻYCIE AMBITNIE

BO dobrze

mieć przewodnika

Współcześnie języka można uczyć się samemu, a nowoczesny nauczyciel powinien pełnić rolę lidera - przewodnika, który potrafi wskazać możliwie najlepszą drogę i dostarczyć kursantowi odpowiednich narzędzi do nauki.

BO czasem  

BYWA CIĘŻKO

BO CHCĘ

WIEDZIEĆ WIĘCEJ

BO LUBIĘ

SIĘ UCZYĆ